گارانتی محصولات

راهنمای گارانتی محصولات

در وب‌سایت پلازیو، گارانتی کالاها به دو دسته تقسیم می‌شود:

 1. کالاهای دارای ضمانت‌نامه اصالت و سلامت فیزیکی 7روزه پلازیو
 2. کالاهای دارای گارانتی شرکتی

کلیه محصولات دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی 7روزه پلازیو، لازم است از نظر ظاهری بررسی شود تا با محتوای سایت مغایرتی نداشته باشد. در صورت وجود هرگونه مغایرت نیز لازم است، مراتب آن حداکثر ظرف 24 ساعت به اطلاع پلازیو برسد.

 

اگر کالا با محتوای سایت مغایرت داشته و از طرفی فقط دارای گارانتی شرکتی باشد (گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی 7 روزه پلازیو را نداشته باشد)، پلازیو پاسخگوی آن خواهد بود. در صورت وجود ایرادات عملکردی کالا، لازم است اقدامات لازم از طریق گارانتی شرکتی انجام گیرد.

ارجاع کالایی که دارای ضمانت‌نامه اصالت و سلامت فیزیکی 7روزه پلازیو است:

برای مرجوع کردن کالایی که دارای ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی 7 روزه پلازیو است، مشتری لازم است طی تماسی با پلازیو مشکلات محصول را اعلام کند. بعد از اطلاع رسانی، موضوع توسط کارشناسان خدمات پس از فروش پلازیو کنترل و بررسی می‏‌شود و در صورت تایید، کالا مشمول سرویس بازگشت وجه خواهد شد.

کالاهای دارای گارانتی شرکتی :

باز کردن جعبه و نصب کالاهایی مانند تلویزیون، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال، فریزر، آبسردکن، مایکروویو و نظیر آن لازم است توسط مسئول شرکت گارانتی مربوطه راه‌اندازی و نصب آن توسط نصاب مجاز انجام شود. برای این منظور با شرکت مربوط یا نمایندگی مجاز آن تماس بگیرید. در غیر این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت.

آسیب‏‌های فیزیکی ناشی از حمل و نقل طبق رویه‌ باید تا پایان 24 ساعت از تحویل کالا اعلام گردد.

شایان ذکر است تمام شرایط ذکر شده فقط برای کالاهای تامین داخل برقرار است و کالایی که از فروشنده خارج از کشور تامین می‌شود فقط در صورت داشتن مغایرت با محتوای سایت و مشکلات فنی، در صورت اطلاع‌رسانی تا حداکثر 24 ساعت و تایید تیم کنترل کیفیت پلازیو، امکان مرجوع شدن آن وجود دارد.

 ضوابط و مسئولیت‌های مربوط به فروش محصولات آرایشی و بهداشتی
 • • با توجه به مسایل آرایشی و بهداشتی فقط در صورتی که محصولات آرایشی و بهداشتی با محتوای سایت مغایرت داشته باشند، قابل بازگشت است.
 • • اطلاعات هر محصول آرایشی و بهداشتی در وب‌سایت پلازیو، صرفاً برای اطلاع‌رسانی است و جنبه مشاوره ندارد. خریدار باید قبل از استفاده از مواد آرایشی و بهداشتی نسبت به کسب اطلاعات حرفه‌ای و اخذ مشاوره از متخصص مربوطه اقدام کند. همچنین، نظراتی که کاربران در خصوص کالا در وب¬‌سایت درج کرده‌اند، تجربه یا اطلاعات شخصی افراد است و برای آنها و پلازیو مسئولیتی ایجاد نمی‌کند. همچنین پلازیو مسئولیتی در قبال درستی اطلاعات فراهم شده روی بسته‌بندی کالا ندارد و مسئولیت آن با شرکت تولیدکننده کالاست.
 • • درصورت عدم آگاهی، اطلاع و ناتوانی مشتری در استفاده از محصولات آرایشی و بهداشتی و یا ایجاد خسارت نسبت به خود یا محصول، تمامی مسئولیت¬‌های آن بر عهده مشتری است و فروشگاه پلازیو در این خصوص هیچگونه تعهدی نخواهد داشت.
 • • پلازیو نسبت به عوارض جسمی و بیماری‌های ناشی از استفاده محصولات آرایشی و بهداشتی (حساسیت‌های پوستی، جراحات و ...) مسئولیت و پاسخگویی ندارد. انجام پیگیری‌های لازم باید توسط مشتری و از طریق شرکت‌های مربوطه (نمایندگی‌ها و تامین‌کنندگان رسمی کالا) انجام شود.
ضوابط و مسئولیت‌های مربوط به فروش محصولات مد و پوشاک
 • • لباس زیر، لباس بچگانه، لباس راحتی، کالای خواب و جوراب به دلیل ضرورت حفظ مسائل بهداشتی غیرقابل بازگشت است. سایر پوشاک نیز در صورت مغایرت با محتوای سایت باید تا 24 ساعت اطلاع‌رسانی شود و در زمان ارسال برای پلازیو باید در شرایط اولیه خود (بدون لکه، رنگ پریدگی، بوی عطر) بوده و از آن استفاده نشده باشد.
 • • انواع کفش‌ها: کف کفش تمیز و سالم باشد. همچنین روی کفش خط خوردگی و تاشدگی نباشد.
 • • ساعت: مرجوع کردن ساعت فقط در زمان تحویل، امكان پذير است و بعد از تحویل كالا و تایید صحت و سلامت، قابل تعویض نیست.
ضوابط و مسئولیت‌های مربوط به فروش محصولات سوپرمارکتی

پلازیو ممکن است به دلایل مختلفی هرگونه فروش کالا، خدمات یا سفارش‌گیری متوقف کند. در این شرایط کالاها ناموجود شده و فقط سفارش‌های ثبت شده قبل از تاریخ توقف، پردازش و ارسال خواهد شد.

کالاهایی که بایستی حداکثر تا 24 ساعت پس از دریافت و قبل از سپری شدن تاریخ انقضا، مرجوع شوند:
 • • کالاهای دارای مهروموم بهداشتی یا امنیتی: در مورد این کالاها توصیه می‌شود مراقبت‌های معقول را بدون حذف مهر و موم در هنگام بررسی کالاها انجام داده، مگر اینکه مطمئن باشید که قصد دارید کالا را نگه دارید.
 • در صورتی که کالا دارای برچسب مربوط به اطلاعات محصول (اعم از وزن ، قیمت ، میزان کالری) است، باید در شرایط اولیه و سالم باشد.

 • • کالاهای فاسد شدنی: ایراد این کالاها در لحظه تحویل مشخص نیست. به محض آگاهی از ایراد کالا، موضوع را در اسرع وقت به پلازیو اطلاع دهید.
 • لطفا هنگام تحویل توسط مسئول ارسال، اقلام سفارش خود را به دقت بررسی نمایید. تغییر یا لغو سفارش به دلیل ایرادهای ظاهری و قابل تشخیص در زمان تحویل کالا بعد از تحویل سفارش به هیچ وجه امکان پذیر نیست.

 • • کالاهای سوپرمارکتی: لغو یا مرجوع کردن سلیقه‌ای اقلام سفارش کالاهای سوپرمارکتی بعد از تحویل سفارش به دلیل آسیب پذیر بودن، امکان فساد کالا، سپری شدن تاریخ انقضا و مسائل بهداشتی امکان‌پذیر نیست.

کلیه موارد فوق باید به تایید کارشناس کنترل کیفیت و سلامت کالا در فروشگاه اینترنتی پلازیو برسد و در صورت تایید کالا، قابلیت عودت وجه وجود خواهد داشت.

شرایط بازگشت وجه:

مشتری بایستی درخواست خود را از طریق چت، تماس تلفنی و یا واتس‌اپ و بخش مدیریت سفارشات (بزودی) به پلازیو اطلاع داده و کالا را به انبار پلازیو ارسال کند. موضوع ظرف 72 ساعت کاری، توسط کارشناسان پلازیو کنترل و بررسی شده و درنهایت مراتب آن به اطلاع مشتری می‌رسد.

برای تسریع در روند بازگشت وجه لازم است مشتری شماره شبا را که به نام صاحب پروفایل باشد در حساب کاربری خود وارد کند.

- جهت عودت وجه به حساب مشتری، مبلغ تایید شده به شماره شبا اعلام شده توسط مشتری واریز خواهد شد. مشتری با درج شماره شبا در حساب کاربری خود، می‌پذیرد نسبت به انجام تراکنش‌های مالی مرتبط با عودت وجه رضایت کامل دارد و کلیه مسئولیت‌های قانونی آن را می‌پذیرد.

- در صورتی که در هر خرید واریز اولیه از حساب دیگری صورت گرفته باشد و مغایرتی بین حساب مبدا که پرداخت اولیه از آن انجام شده با حساب اعلامی توسط مشتری در حساب کاربری وجود داشته باشد، پلازیو مطابق با ضوابط و مقررات قانونی، مبلغ را به حساب مبدا عودت خواهد داد.


عودت وجه طی بازه 48 تا 72 ساعت کاری طول می‌کشد.